gallery/banner
gallery/img_1892
gallery/23758269_1731765290188927_783960473_n

D kategorija

     D kategorija -  automobiliai, skirti vežti keleivius ir turintys daugiau kaip aštuonias sėdimąsias vietas be vairuotojo vietos. Šie automobiliai gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg. Minimalus amžius nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti transporto priemones D kategorija yra 18 metų (vežti keleivius reguliariais reisais, jeigu maršrutas ne ilgesnis kaip 50km, ir tik teisės aktų nustatyta tvarka įgijus pradinę profesinę kvalifikaciją vežti keleivius), 21 metai (vežti keleivius reguliariais reisais, jeigu maršrutas ne ilgesnis kaip 50km, arba tik teisės aktų nustatyta tvarka įgijus pradinę profesinę kvalifikaciją vežti keleivius), arba 24 metai. taip pat galima baigti bendrus kursus C + CE + D kategorijoms įgyti. 

Į kursų kainą įskaičiuota: teorija, praktinio vairavimo mokymas ir metodinė medžiaga, kuri  specialiai paruošta tam, kad LENGVIAU pasiruoštumėte teorijos egzaminui.

Registruojantis už kursus galite mokėti ir DALIMIS. Kaina – nekyla.

Galimybė egzaminus VĮ "REGITROJE" laikyti su ta pačia transporto priemone!

Spręskite KET testus, atitinkančius VĮ „Regitra“ valstybinio egzamino klausimyną ir išlaikykite teorijos egzaminą iš pirmo karto!

Grupės organizuojamos nuolat. 

Bendradarbiaujame su Mažeikių miesto darbo birža!
Bendradarbiaujame su įvairiomis transporto firmomis!