• Kontaktinis telefonas : +37061631770
  • Adresas : Žemaitijos g. 52 - 16, Mažeikiai

D.U.K

B KATEGORIJA (LENGVASIS AUTOMOBILIS)

Kas įskaičiuota į kursų kainą? Ar nereikės papildomai mokėti už degalus?

Į kursų kainą įskaičiuotas privalomas kiekis vairavimo teorijos ir praktikos pamokų bei mokykliniai teorijos ir vairavimo praktikos egzaminai. Mokomąją medžiagą suteikiame nemokamai. Už degalus atskirai mokėti nereikia.

Ar galiu pats pasirinkti vairavimo instruktorių bei mokomąjį automobilį?

Kai Jums prasideda praktinio vairavimo pamokos, mes parenkame laisviausią tuo metu esantį vairavimo instruktorių, tačiau Jūs galite vairavimo instruktorių ir mokomąjį automobilį pasirinkti iš anksto, arba pakeisti, jei nepatinka paskirtasis.

Dirbu slenkančiu grafiku. Ar galėsiu susiderinti praktinio vairavimo pamokas, kad man būtų patogu?

Kiekvienas mūsų vairavimo mokyklos mokinys asmeniškai su vairavimo instruktoriumi susiderina kuo patogesnį sau praktinių vairavimo pamokų grafiką.

Ar duodate mokomąją medžiagą teorijai pasiruošti? Kiek ji kainuoja?

Taip, suteikiame visą reikalingą mokomąją medžiagą vairavimo teorijos pasiruošimui (Kelių eismo taisyklių knygutę, prisijungimus prie kompiuterinių KET testų bei suteikiame galimybę spręsti kompiuterinius KET tęstus iš namų ar darbo visur kur tik yra interneto ryšys). Taip pat organizuojame papildomas konsultacijas su dėstytojais, tai Jums nieko nekainuos!

BENDRI KLAUSIMAI VISOMS KATEGORIJOMS: A, B, C, CE, D, ADR, 95

Gal galite paaiškinti, ką reiškia mokymasis eksternu?

Tai vairavimo teorijos ruošimasis savarankiškai. Kai VĮ „Regitra” išsilaikote valstybinį teorijos egzaminą, gaunate pažymą, kurią reikia pristatyti į vairavimo mokyklą, tuomet galite pradėti lankyti praktinio vairavimo pamokas.

Ar Jūsų vairavimo mokykloje galima išklausyti pirmosios med. pagalbos kursą arba atlikti medicininę apžiūrą?

Ne, pirmosios medicininės pagalbos kursą galima išklausyti raudonajame kryžiuje, o medicininę apžiūrą galima atlikti tik pas šeimos gydytoją.

Jei nebeturiu galimybės lankyti tos grupės vairavimo teorijos paskaitų, i kurią esu užsiregistravęs, ar galiu užsiregistruoti į kitą grupę ir tęsti vairavimo mokslus?

Taip, galite.

Ar galiu mokytis papildomai praktinio vairavimo, jei esu iš kitos vairavimo mokyklos?

Galite, tačiau turite pateikti pažymą iš savo vairavimo mokyklos kurioje nurodo kiek valandų esate turėję teorinių bei praktinių pamokų.

Copyright © 2020 mvmc.lt Sistema: WordPress

Dizaino sprendimas:balanavicius.lt
Dizaino paruošimas: mantas.dev